Internetová prezentace firmy je v dnešní době již téměř tak samozřejmá, jako telefonní číslo nebo fax. Je proto až neuvěřitelné, kolik firem svěří výrobu prezentace lidem, kteří s HTML nemají absolutně žádné zkušenosti a o nějakém citu pro design ani nemluvě.

Prezentace vyrobená tímto způsobem, je akorát pro ostudu a firmě více ublíží, než prospěje. Svěřit výrobu prezentace synovi pana ředitele (sekretářce, uklízečce, údržbářovi a pod.) je to samé, jako vzít videokameru za 10.000 Kč a jít s ní natočit reklamu do TV - to samozřejmě nikoho ani nenapadne, ale s www prezentací to tak lidé dělají běžně.

Vrcholem pak je, když hotovou 'prezentaci' umístí na server, který nabízí prostor zdarma a 'honosí' se adresou www.zadarmo-server.cz/firmy/nasefirma. Je to stejné, jako nabízet své zboží v polorozpadlé chatrči za městem - je to snad důvěryhodné?

My vám nabízíme komplexní řešení, od vytvoření prezentace, až po její umístění na náš server. Vaše stránky vybavíme na přání interaktivními formuláři pro lepší kontakt se zákazníky, vyhledávacími CGI scripty, do vaší prezentace zahrneme i moderní metodu cookies, která umožňuje individuální přístup k návštěvníkovi Vašich stránek.

Zaručujeme absolutně čistý HTML kód akceptovaný všemi prohlížeči. Kód je prověřen a otestován tak, aby vyhovoval nejnovějším standardům jazyka HTML. Tuto proceduru mnoho výrobců prezentací podceňuje a zákazník je pak nemile překvapen, když jeho stránky vypadají v každém prohlížeči jinak, to v lepším případě, v tom horším pak v některém nefungují vůbec.

Pokud požadujete pro prezentaci vlastní doménu www.vašefirma.cz, provedeme její registraci.

Díky nepřeberným možnostem prostředí WWW je možno z každé firemní prezentace udělat skutečně dokonalou kopii firmy - web, který zaujme nejen svou originální grafikou ale zejména vyjde vstříc každému, kdo jednou na Vaše stránky přijde a bude se chtít opět vracet.

Takovýto web musíbýt naprosto funkční, přehledný, aktuální - návštěvník, který vstoupí na Váš web zde musí objevit opět něco nového, aktuálního.

Zhotovením webu proto naše práce nekončí, nýbrž začíná, jsme tu pro Vás i nadále, ať již v oblasti poradenství, údržby a servisu vašeho webu. Pro každou Vaši nabídku zpracujeme nejprve kompletní studii, která obsahuje návrh struktury celého webu a hlavní grafické komponenty. Po Vašem schválení je celé dílo hotovo typicky do 14 dnů.

 
 
_